28 Mayıs 2021 Tarihli TCESİS Sınavı Hakkında Duyuru

28 Mayıs 2021 tarihli Tıbbi Cihaz Eğitim Sistemi (TCESİS) sınavına katılabilmek için eğitim başvurusunda bulunacak adayların online başvuruya ek olarak başvuru evraklarıMustafa Kemal Mahallesi 2141.Sokak No:11/12 Çankaya/ANKARA” adresine en geç 20 Mayıs 2021 günü mesai bitimine kadar elden veya kargo yolu ile eksiksiz olarak teslim edilmiş ve eğitim alanlarına uygun eğitim ücretleri ödenmiş olmalıdır. Başvurusunu zamanında tamamlayan ve başvurusu uygun bulunan adayların eğitimleri 21 Mayıs 2021 tarihinde açılacaktır.

Başvuru işlemlerine ilişkin detaylı bilgi almak için http://tcesis.org/basvuru-surecinde-izlenecek-yol/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitimi açılan kursiyerlerin sınavlarının açılabilmesi için asgari eğitim devam şartını sağlamaları gerekmektedir. Sınava giriş öncesi devam kontrolünde dikkate alınacak son tarih 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 23:59’dur.

  • Satış ve Tanıtım Elemanı Eğitimi, “Mevzuat ve Tıbbi Etik” derslerini içermektedir. Otomatik olarak bütün dersler açılmasına rağmen yalnızca Satış ve Tanıtım Elemanı Eğitimini alacak adayların, “Mevzuat ve Tıbbi Etik” derslerini almaları yeterlidir.
  • Devam şartını 28 Mayıs 2021 tarihli sınav için karşılayamayarak sınav hakkı elde edememiş adayların sınav haklarından bir eksilme olmayacak; devam şartını gerçekleştirecekleri dönem sınavına katılabileceklerdir.
  • Eğitim ve sınav ücreti ödeyecek adayların, ödemenin son başvuru tarihinde mesai saati bitimine kadar hesaba geçmiş olması için bankaların EFT/Havale saatlerini göz önünde bulundurarak ödeme gerçekleştirmeleri yararlarına olacak ve eğitim ücretini ilan edilen süre içerisinde ödemeyen adayların eğitimleri açılmayacaktır.