18 Mart 2022 Tarihli TCESİS Sınavı Hakkında Duyuru

Başvuru:

18 Mart 2022 tarihli sınava katılabilmek için eğitim başvurusunda bulunacak adayların en geç 1 Mart 2022 günü mesai bitimine kadar başvurularını kesinleştirmiş olmaları gerekmektedir. Başvuru işlemlerine ilişkin detaylı bilgi almak için  http://tcesis.org/basvuru-surecinde-izlenecek-yol/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ücretlendirme :

Eğitime başlamak isteyen adayların, eğitim ücretlerinin son başvuru tarihinde mesai saati bitimine kadar hesaba geçmiş olması gerekmektedir. Eğitim ücretini ilan edilen süre içerisinde ödemeyen adayların eğitimleri açılmayacaktır. Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ödeme ile ilgili problem oluşmaması için bankaların EFT/Havale saatlerinin göz önünde bulundurulması adayların yararına olacaktır.

Eğitim:

Başvurusunu zamanında tamamlayan ve başvurusu uygun bulunan adayların eğitimleri 3 Mart 2022 tarihinde açılarak eğitim başlangıç tarihinde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Eğitim başlamadan eğitim portalına giriş yapılamamaktadır.

Eğitim, eğitim portalı üzerindeki ders materyali ile uzaktan gerçekleştirilmektedir. Eğitim videoları, eğitim bitiş tarihine kadar istenen gün ve saatte izlenebilir.

Eğitimi açılan kursiyerlerin sınavlarının açılabilmesi eğitim videolarının tamamını izlemeleri gerekmektedir. Sınava giriş öncesi devam kontrolünde dikkate alınacak son tarih 16 Mart 2022 Çarşamba günü saat 23:59’dur.

Sınav:

  1. Eğitim başvurusu kabul edildiği halde ilgili sınav döneminde açılmış eğitime katılmayan adaylar sınav hakkı elde edemeyecek ve başvuruları iptal edilecektir. İptal durumda ücret iadesi yapılmayacaktır.
  2. 18 Mart 2022  tarihli sınavda başarısız olan veya herhangi bir nedenle sınava katılmayan adaylara bir sonraki sınav için geçerli olmak üzere telafi hakkı verilecektir. Bir sonraki sınava da katılmayan veya sınavdan başarısız olan adayların başvuruları iptal edilecektir. Başvurusu iptal edilen adaylara ücret iadesi yapılmayacaktır.
  3. İlan edilen eğitim döneminde eğitim veya sınava katılmayacak adayların, herhangi bir hak kaybı yaşamamak adına, son başvuru tarihine kadar [email protected] adresine mail göndermek suretiyle başvurularını geri çekmeleri önemle duyurulur. Aksi halde Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği‘nin Uygulanmasına İlişkin Kılavuz‘un 8.madde 8.paragrafı gereği, başvuru iptal edilecek ve eğitim ücreti iade edilmeyecektir. Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği’nin Uygulanmasına İlişkin Kılavuz için tıklayınız.