18 Haziran 2021 Tarihli TCESİS Sınavı Hakkında Duyuru

18.06.2021 tarihli Tıbbi Cihaz Eğitim Sistemi (TCESİS) sınavına katılabilmek için eğitim başvurusunda bulunacak adayların en geç 8 Haziran 2021 günü mesai bitimine kadar, online başvuruya ek olarak eğitim alanlarına uygun eğitim ücretini ödemiş olmaları gerekmektedir.

Başvurusunu zamanında tamamlayan ve başvurusu uygun bulunan adayların eğitimleri 9 Haziran 2021 tarihinde açılacaktır.

Başvuru işlemlerine ilişkin detaylı bilgi almak için buradan adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitimi açılan kursiyerlerin sınavlarının açılabilmesi için asgari eğitim devam şartını sağlamaları gerekmektedir. Sınava giriş öncesi devam kontrolünde dikkate alınacak son tarih 16 Haziran 2021 Çarşamba günü saat 23:59’dur.

  • Satış ve Tanıtım Elemanı Eğitimi, “Mevzuat ve Tıbbi Etik” derslerini içermektedir. Otomatik olarak bütün dersler açılmasına rağmen yalnızca Satış ve Tanıtım Elemanı Eğitimini alacak adayların, “Mevzuat ve Tıbbi Etik” derslerini almaları yeterlidir.
  • Devam şartını 18 Haziran 2021 tarihli sınav için karşılayamayarak sınav hakkı elde edememiş adayların sınav haklarından bir eksilme olmayacak; devam şartını gerçekleştirecekleri dönem sınavına katılabileceklerdir.
  • Eğitim ve sınav ücreti ödeyecek adayların, ödemenin son başvuru tarihinde mesai saati bitimine kadar hesaba geçmiş olması için bankaların EFT/Havale saatlerini göz önünde bulundurarak ödeme gerçekleştirmeleri yararlarına olacak ve eğitim ücretini ilan edilen süre içerisinde ödemeyen adayların eğitimleri açılmayacaktır.