15 Mayıs 2020 Tarihli TCESİS Sınavı Hakkında Duyuru

Tıbbi Cihaz Eğitim Sistemi (TCESİS) sınavı 15 Mayıs 2020 Cuma günü yapılacaktır.

15 Mayıs 2020 tarihli sınava katılabilmek için yeni başvuracak adayların online başvuruya ek olarak en geç 6 Mayıs 2020 günü saat 17:00‘ye kadar başvuru evrakları “Mustafa Kemal Mahallesi 2141.Sokak No:11/12 ÇANKAYA/ANKARA” adresine kargo yolu ile eksiksiz olarak ulaşmış ve eğitim alanlarına uygun eğitim ücretleri ödenmiş olmalıdır. Başvurusu zamanında bize ulaşan ve uygun olarak değerlendirilen adayların eğitimleri 8 Mayıs 2020 tarihinde açılacaktır. Başvuru ayrıntıları için http://tcesis.org/basvuru-surecinde-izlenecek-yol/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İçinde bulunduğumuz olağanüstü koşullar nedeniyle ofiste elden/kapıdan/yüz yüze evrak teslimi alınamamaktadır. Tüm başvurular kargo ile yapılmalıdır. Kargo şirketlerini başka bir adrese yönlendirmekteyiz. Ancak kargo şirketlerinin de oldukça yoğun oldukları dikkate alınarak kargo teslimatında sorun yaşanabileceğini göz önüne alarak başvurularınızı son günlere bırakmayınız. Yurtiçi ve Aras Kargo firmaları ile iletilen kargolar sorunsuzca elimize ulaşmaktadır. Yine de teslimatta yaşanabilecek aksaklıkları göz önüne alarak, en kısa zamanda bir eğitim daha açmayı planladığımızı belirtmek isteriz. Bu eğitim dönemine yetişmeyen başvurular bir sonraki eğitim döneminde değerlendirilir.

Eğitimi açılan kursiyerlerin sınavlarının açılabilmesi için asgari eğitim devam şartını sağlamaları gerekmektedir. Sınava giriş öncesi devam kontrolünde dikkate alınacak son tarih 13 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 23:59’dur.

  • Satış ve tanıtım elemanı eğitimi “Mevzuat ve Tıbbi Etik” eğitimlerini içermektedir. Otomatik olarak bütün dersler açılmasına rağmen yalnızca satış tanıtım elemanı eğitimini alacak adayların mevzuat ve tıbbi etik eğitimini almaları yeterlidir.
  • Devam şartını karşılayamamış adaylar bu tarihli  sınavlara giremezlerse sınav için hak kaybı olmadan,devam şartını gerçekleştirdikleri tarihten sonraki ilk sınava girebilecektir.”