13 Kasım 2020 Tarihli TCESİS Sınavı Hakkında Duyuru

13 Kasım 2020 tarihli Tıbbi Cihaz Eğitim Sistemi (TCESİS) sınavına katılabilmek için yeni başvuracak adayların online başvuruya ek olarak; en geç 5 Kasım 2020 günü saat 17:00‘ye kadar başvuru evrakları “Mustafa Kemal Mahallesi 2141.Sokak No:11/12 Çankaya/Ankara” adresine kargo yolu ile eksiksiz olarak ulaşmış ve eğitim alanlarına uygun eğitim ücretleri ödenmiş olmalıdır. Ödemeler bankaların çalışma saatleri nedeniyle 16:00′da kontrol edilecektir. Başvurusu zamanında ulaşan ve uygun olarak değerlendirilen adayların eğitimleri 6 Kasım 2020 tarihinde açılacaktır. Başvuru ayrıntıları için http://tcesis.org/basvuru-surecinde-izlenecek-yol/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitimi açılan kursiyerlerin sınavlarının açılabilmesi için asgari eğitim devam şartını sağlamaları gerekmektedir. Sınava giriş öncesi devam kontrolünde dikkate alınacak son tarih 11 Kasım 2020 Çarşamba günü saat 23:59’dur.

  • Satış ve tanıtım elemanı eğitimi, “Mevzuat ve Tıbbi Etik” eğitimlerini içermektedir. Otomatik olarak bütün dersler açılmasına rağmen yalnızca satış tanıtım elemanı eğitimini alacak adayların mevzuat ve tıbbi etik eğitimini almaları yeterlidir.
  • Devam şartını karşılayamamış adaylar bu tarihli sınavlara giremezlerse sınav için hak kaybı olmadan, devam şartını gerçekleştirdikleri tarihten sonraki ilk sınava girebilecektir.